Saturday, December 31, 2016

Viimane ametlik päev prakikat

Kalendri jaoks pildid saime valmis, tulid isegi need joonistama, keda tegevusjuhendaja peamajas poleks uskunud, oli üllatunud, et ta joonistama sain. Esimene päev punnis ta vastu, teine päev tuli juba ise ja oli kohe mitu pilti nõus joonistama.
Õhtul kodus tegin lõplikult valmis kalendri, augustasin ja panin nööriga kinni. Tulemus oli väga ilus ja meeldis kõigile. Otsisime juba kohta, kuhu see ka seinale riputada. Homsest ma loodan, et see ripub neil seinal :)

Viimane päev algas diskoga, enne lõunat oli disko, aitasin kliendid oma majast peamajja, kus said tantsu vihtuda päris tükk aega. Pärast aitasin ka majja tagasi. Siis ajasime niisama juttu ja läksin lõunale. Tagasi tulles, vaatasime veel pildialbumeid ja ajasime niisama juttu. Kohvipausi ajal pakkusin neile kringlit viimase päeva puhul ja jõime kohvi.
Selle maja tegevusjuhendaja otsis mulle ka midagi meeneks, poiste enda tehtud savist taldriku moodi ese, kuhu saan kodus midagi peale panna - väga armas. Siis jätsin kõigiga hüvasti ja soovisin head vana-aasta lõppu.
Uuel aastal lähen kindlasti läbi ja soovin uut aastat ka, kliendid ja töötajad jäid nii südamesse, et kindlasti käin neil vahest külas, päris mitmed kliendid kutsusin enda sünnipäevale, küll ühel on uuel nädalal, teisel aga oktoobris alles jne.
Väga paljud tahtsid ka, et ma üldse sinna jääks ja nende juurde tööle läheks :D kes teab, kes teab.





 Oktoober on nt pimeda joonistatud, kellega ma väga hästi ka klappisin ja oli kohe nõus minuga joonistama.
Septembris arvutus, klient ütles, et teeksin talle matemaatikat ja vastused kirjutas ise ja üritas arvutada, natuke pidin aitama.
Kuud ja esikaane tegin ise.

Praktika oli ülitore ja väga positiivne mälestus jääb. Silmaring laienes ka sellega palju ja sain uusi teadmisi ja kogemust.


No comments:

Post a Comment