2 meest, kes kogukonda elama lähevad õppisid ja harjutasid kartuli ja porgandi koorimist ja tegid kõrvitsa püreesuppi koos tegevusjuhendajaga. Hakkisid porgandi, kartuli, sibula, küüslaugu ja ingveri. Tuli tublisti välja ja supp oli hea. Hiljem tegi üks ka pitsat, tahtis harjutada, et saaks hiljem, kui läheb mujale elama, et oskaks pitsat endale teha - ka see oli väga maitsev ja tuli hästi välja.
Üks punt käis loomadevarjupaigas loomi paitamas ja head tegemas - viisid vajalikku.
Teistega ma üritasin teha sellist tegevust, et nad joonistavad igaüks ja paneme kokku oma tehtud kalendri. Kaks poissi sain joonistama, välja lõikama, liimima. Teised punnisid vastu. St tähendab, et homme teeme edasi. Hiljem ka meie kunstiteosest pilt.
Vist sai kõik kirja.
No comments:
Post a Comment